(17) 787 68 75
DZIAŁ POZYCJONOWANIA
Technetium SEO/SEM - Pozycjonowanie Stron WWW
Słownik SEO/SEM

Słownik

{ seo/sem }
{1}
Adwords
Adwords Adwords jest to system reklamy kontekstowej obsługiwany przez Google, oparty o boksy reklamowe i rozliczenia PPC. Reklamy wyświetlane są w formie bloków obok organicznych wyników wyszukiwania.
{2}
Alt
Alt Alt (tekst alternatywny) to atrybut znacznika img widoczny w miejscu obrazu w przypadku braku pliku. Atrybut alt informuje użytkowników oraz roboty wyszukiwarek o treściach przedstawionych na obrazie.
{3}
Anchor text
Anchor text Anchor text to treść linku, czyli tekst objęty znacznikami <a>anchor text</a>. W procesie pozycjonowania strony WWW anchor text powinien zawierać słowa kluczowe opisujące pozycjonowaną stronę.
{4}
Audyt SEO
Audyt SEO Audyt SEO to zewnętrzna analiza strony WWW pod kątem widoczności w wynikach wyszukiwarek internetowych. Celem audytu jest wyciągnięcie odpowiednich wniosków oraz przygotowanie strategii SEO.
{5}
Black SEO
Black SEO Black SEO jest to metoda pozycjonowania uznana ze nielegalną polegającą gównie na "spamowaniu" stron internetowych, umieszczanie bezsensowych wypowiedzi na forach internetowych z linkiem do pozycjonowanej strony. Do działań Black SEO można zaliczyć: ukrywanie linków na stronie, wymienia linków w systemach SWL (system wymiany linków), masowe umieszczanie linków w katalogach stron www, forach internetowych itp. Pozycjonowanie metodą Black SEO jest jedną z najszybszych metod pozycjonowania, ale jest również najniebezpieczniejszą metodą. Stosowanie Black SEO bardzo często kończy się ukaraniem domeny w postaci bana (wykluczeniu strony z wyników wyszukiwania).
Pozycjonowanie szerokie oraz pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym - exceleo.pl. To główne zadania Technetium w procesie pozycjonowania sklepu internetowego. Głównym celem promocji sklepu w wyszukiwarkach internetowy
Dla nasego klienta budowaliśmy w pełni zoptymalizowaną stronę www pod kątem pozycjonowania szerokiego (długi ogon, long tail). Zakres pozycjonowania ma obejmować miasta kilku województw na hasło np. skup samochodów Warszawa, skup samochdów Kraków itp...
Jeden z licznych klientów, którego firma Technetium obsługuje w zakresie prowadzenia kampani google AdWords. Do naszych zadań należy optymalizacja kampanii reklamowej pod kątem uzyskania najlepszego wyniku kliknięć oraz obniżenia kosztów za kliknięcie.
Na zlecenie klienta przygotowaliśmy profesjonalny serwis branży skupu złomu: www.ceny-zlomu.pl. Serwis został zbudowany w oparciu o integrację z systemem CRM, a jego głównym zadaniem jest...
Poprzednia
1
2
3
4
5
Formularz
zapytania

twój e-mail
frazy/treść wiadomości
wpisz poprawny kod*
Token
masz pytania?