(17) 787 68 75
DZIAŁ POZYCJONOWANIA
Technetium SEO/SEM - Pozycjonowanie Stron WWW
w Google Maps

w Google Maps

{ pozycjonowanie }

Korzystając z wyszukiwarki z pewnością niejednokrotnie natknąłeś się na wyniki z Google Maps umiejscowione w górnej części lokalnych wyników wyszukiwania. Wyniki z Google Maps, opatrzone znacznikiem na mapce zwykle bardziej przyciągają wzrok użytkowników, dlatego zdecydowana większość osób klika właśnie w nie. Dla firm działających regionalnie Google Maps jest bardzo skutecznym narzędziem promocji. Zastanawiasz się czy Twoja firma może również się tam znaleźć?

 

Dodanie wpisu firmy do Google Maps (od niedawna Google+ Local) jest bezpłatne, jednak nie każdy wpis widoczny jest w wynikach wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe. Technetium specjalizuje się w profesjonalnym przygotowaniu wpisów oraz ich pozycjonowaniu w Google Maps tak, aby wyświetlały się na najwyższych pozycjach na wybrane przez klienta frazy regionalne.

 

Znamy ponad 20 czynników, które mają wpływ na pozycję w wynikach Google Maps i potrafimy z doskonałymi rezultatami stosować tę wiedzę w praktyce. Pozycjonowanie w Google Maps w połączeniu z pozycjonowaniem w wynikach naturalnych daje wymierne efekty, które często zaskakują naszych klientów, zaś nam dają satysfakcję i są potwierdzeniem naszych umiejętności.

 

Jeśli zdecydujesz się na podpisanie z nami umowy na pozycjonowanie regionalne, zupełnie bezpłatnie utworzymy dla Ciebie stronę w Google+ Local i zoptymalizujemy ją tak, abys mógł czerpać korzyści z najwyższych pozycji w Google Maps.

Pozycjonowanie szerokie oraz pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym - exceleo.pl. To główne zadania Technetium w procesie pozycjonowania sklepu internetowego. Głównym celem promocji sklepu w wyszukiwarkach internetowy
Dla nasego klienta budowaliśmy w pełni zoptymalizowaną stronę www pod kątem pozycjonowania szerokiego (długi ogon, long tail). Zakres pozycjonowania ma obejmować miasta kilku województw na hasło np. skup samochodów Warszawa, skup samochdów Kraków itp...
Jeden z licznych klientów, którego firma Technetium obsługuje w zakresie prowadzenia kampani google AdWords. Do naszych zadań należy optymalizacja kampanii reklamowej pod kątem uzyskania najlepszego wyniku kliknięć oraz obniżenia kosztów za kliknięcie.
Na zlecenie klienta przygotowaliśmy profesjonalny serwis branży skupu złomu: www.ceny-zlomu.pl. Serwis został zbudowany w oparciu o integrację z systemem CRM, a jego głównym zadaniem jest...
Formularz
zapytania

twój e-mail
frazy/treść wiadomości
wpisz poprawny kod*
Token
masz pytania?