(17) 787 68 75
DZIAŁ POZYCJONOWANIA
Technetium SEO/SEM - Pozycjonowanie Stron WWW
Sklepów

Sklepów

{ internetowych }


Współcześnie blisko 80% internautów wykorzystuje Google jako narzędzie do wyszukiwania produktów, które spotykają w prasie lub telewizji. Dlaczego zatem twój sklep internetowy niemiałby być w czołówce wyników wyszukiwania, ciesząc się tym samym maksymalnie dużym zainteresowaniem?

 

Czy wiesz, że zwiększenie ruchu na stronie podniesie także konwersję w postaci wyższej sprzedaży? Co zatem zrobić, aby sklep internetowy zagościł w czołówce Google?

 

Odpowiedź jest prosta: pozycjonuj sklep internetowy z Technetium!

 

Decydując się na pozycjonowanie sklepu internetowego musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
 

one   Co chcę sprzedawać w pierwszej kolejności?


two   Który asortyment interesuje moich klientów najbardziej?


three   Czy jestem gotowy na zmianę wyglądu i funkcjonalności swojego sklepu

internetowego jeżeli zajdzie taka potrzeba?

 

 

 

Podstawą efektywnego pozycjonowania sklepu internetowego jest długofalowa współpraca z firmą pozycjonującą, która pomoże wybrać najbardziej dopasowane frazy do twojego sklepu oraz asortymentu w nim oferowanego. Dobór słów kluczowych odbywa się po uprzednim przeanalizowaniu konkurencji, a także dogłębnym zapoznaniu się z ofertą Twojego sklepu.

 

Równie ważnym aspektem jest także optymalizacja podstawowych elementów sklepu internetowego, takich jak kategorie i podkategorie, filtry produktów i cen oraz zawartość karty produktu itp.

 

Specjaliści z Technetium pomogą Ci zoptymalizować treści opisujące sprzedawane produkty, zadbają o to by sklep był intuicyjny nie tylko dla robota Google, ale także (i przede wszystkim) dla użytkownika.

 

Nasze bogate doświadczenie poparte sporą liczbą wypozycjonowanych fraz kluczowych pozwoli Ci osiągnąć podstawowy cel: zwiększenie całkowitej sprzedaży!

Pozycjonowanie szerokie oraz pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym - exceleo.pl. To główne zadania Technetium w procesie pozycjonowania sklepu internetowego. Głównym celem promocji sklepu w wyszukiwarkach internetowy
Dla nasego klienta budowaliśmy w pełni zoptymalizowaną stronę www pod kątem pozycjonowania szerokiego (długi ogon, long tail). Zakres pozycjonowania ma obejmować miasta kilku województw na hasło np. skup samochodów Warszawa, skup samochdów Kraków itp...
Jeden z licznych klientów, którego firma Technetium obsługuje w zakresie prowadzenia kampani google AdWords. Do naszych zadań należy optymalizacja kampanii reklamowej pod kątem uzyskania najlepszego wyniku kliknięć oraz obniżenia kosztów za kliknięcie.
Na zlecenie klienta przygotowaliśmy profesjonalny serwis branży skupu złomu: www.ceny-zlomu.pl. Serwis został zbudowany w oparciu o integrację z systemem CRM, a jego głównym zadaniem jest...
Formularz
zapytania

twój e-mail
frazy/treść wiadomości
wpisz poprawny kod*
Token
masz pytania?