(17) 787 68 75
DZIAŁ POZYCJONOWANIA
Technetium SEO/SEM - Pozycjonowanie Stron WWW
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

{ technetium }


Pozycjonowanie strony www
 to poprawa widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Obecnie niemal 100% ruchu na stronach internetowych pochodzi z wyszukiwarki Google, jeśli więc nie dasz się odnaleźć swoim potencjalnym Klientom w czołówce wyników wyszukiwania prawdopodobnie Twoją stronę odwiedzą tylko przypadkowe osoby. Twoja konkurencja z pewnością ma, tak jak Ty, własną stronę www. W rywalizacji o klienta wygra ten, kto lepiej zadba o jej promocję w wyszukiwarkach.

 

 

W Technetium całkowicie zrezygnowaliśmy z ogólnodostępnych rozwiązań, w ciągu wielu lat naszej działalności doświadczenie, które zdobyliśmy pozwoliło nam opracować autorskie narzędzia i metody poprawy pozycji stron naszych Klientów. Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych wymagań,  przez cały okres umowy jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Nie rywalizujemy z osobami, które po canach poniżej przyzwoitego minimum sprzedają usługi, które w dłuższym horyzoncie czasowym kosztują ich Klientów utratę reputacji czy firmowej domeny. Jednocześnie nie proponujemy cen które powodowałyby, że pozycjonowanie u nas przestałoby być najbardziej opłacalną formą reklamy w Internecie. Pozycjonowanie to inwestycja, zwraca się w postaci wielokrotnie większej liczby odwiedzin i Klientów.

 

 

 

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu?
 

one   większa rozpoznawalność firmy

two   więcej (nawet o kilkaset procent) odwiedzin na Twojej stronie  www

   
three   mniejszy koszt w porównaniu z Google Adwords  

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z pozycjonowaniem stron internetowych, skontaktuj się z nami - pozostajemy do Twojej dyspozycji, służąc wiedzą i doświadczeniem.

Pozycjonowanie szerokie oraz pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym - exceleo.pl. To główne zadania Technetium w procesie pozycjonowania sklepu internetowego. Głównym celem promocji sklepu w wyszukiwarkach internetowy
Dla nasego klienta budowaliśmy w pełni zoptymalizowaną stronę www pod kątem pozycjonowania szerokiego (długi ogon, long tail). Zakres pozycjonowania ma obejmować miasta kilku województw na hasło np. skup samochodów Warszawa, skup samochdów Kraków itp...
Jeden z licznych klientów, którego firma Technetium obsługuje w zakresie prowadzenia kampani google AdWords. Do naszych zadań należy optymalizacja kampanii reklamowej pod kątem uzyskania najlepszego wyniku kliknięć oraz obniżenia kosztów za kliknięcie.
Na zlecenie klienta przygotowaliśmy profesjonalny serwis branży skupu złomu: www.ceny-zlomu.pl. Serwis został zbudowany w oparciu o integrację z systemem CRM, a jego głównym zadaniem jest...
Formularz
zapytania

twój e-mail
frazy/treść wiadomości
wpisz poprawny kod*
Token
masz pytania?