(17) 787 68 75
DZIAŁ POZYCJONOWANIA
Technetium SEO/SEM - Pozycjonowanie Stron WWW
Long tail

Long tail

{ pozycjonowanie szerokie }

Pozycjonowanie long tail (znane także jako pozycjonowanie szerokie) to sposób pozycjonowania stron internetowych opierający się na pozycjonowaniu bardzo dużej ilości fraz, dobieranych w oparciu o całość oferty znajdującej się na stronie.

Jest to rozwiązanie najbardziej opłacalne dla właścicieli dużych portali internetowych, blogów tematycznych oraz sklepów internetowych.

Odpowiednio dobrane słowa kluczowe dla pozycjonowanego serwisu pozwolą wygenerować bardzo wartościowy ruch, nakierowany na świadomych użytkowników szukających konkretnego produktu lub usługi.

Pozycjonowanie szerokie to metoda wymagająca dużej współpracy ze strony właściciela serwisu z agencją SEO, ponieważ tylko wtedy możliwe jest dobranie najwłaściwszych fraz pod pozycjonowany serwis.

W przypadku pozycjonowania long tail istotną rolę odgrywa także optymalizacja każdego, nawet najmniejszego, elementu na stronie. Z podstawowych wskazówek, o których warto pamiętać tworząc stronę to przede wszystkim logiczny podział na kategorie i podkategorie, zoptymalizowana treść, bogata w opisy produktów, usług tudzież krótkich prezentacji tego co w danej kategorii znajdziemy. Ogromne znaczenie odgrywa także przemyślane linkowanie wewnętrzne, które jest nie tylko przyjazne dla robota Google, ale także użytkownika poszukującego określonego produktu.

Zaletą pozycjonowania long tail jest także dużo większa stabilność pozycjonowanej strony w wynikach wyszukiwania. Połączenie pozycjonowania szerokiego z klasycznym pozycjonowaniem fraz ogólnych, o dużej konkurencji zapewni ruch generujący maksymalnie dużą konwersję w postaci zwiększenia sprzedaży produktów/usług.

Specjaliści z Technetium pomogą Cię nie tylko zoptymalizować stronę internetową pod long tail, ale także zadbają o to by pozycjonowane frazy dawały jak najlepszy efekt w długim okresie czasu.

Pozycjonowanie szerokie oraz pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym - exceleo.pl. To główne zadania Technetium w procesie pozycjonowania sklepu internetowego. Głównym celem promocji sklepu w wyszukiwarkach internetowy
Dla nasego klienta budowaliśmy w pełni zoptymalizowaną stronę www pod kątem pozycjonowania szerokiego (długi ogon, long tail). Zakres pozycjonowania ma obejmować miasta kilku województw na hasło np. skup samochodów Warszawa, skup samochdów Kraków itp...
Jeden z licznych klientów, którego firma Technetium obsługuje w zakresie prowadzenia kampani google AdWords. Do naszych zadań należy optymalizacja kampanii reklamowej pod kątem uzyskania najlepszego wyniku kliknięć oraz obniżenia kosztów za kliknięcie.
Na zlecenie klienta przygotowaliśmy profesjonalny serwis branży skupu złomu: www.ceny-zlomu.pl. Serwis został zbudowany w oparciu o integrację z systemem CRM, a jego głównym zadaniem jest...
Formularz
zapytania

twój e-mail
frazy/treść wiadomości
wpisz poprawny kod*
Token
masz pytania?