(17) 787 68 75
DZIAŁ POZYCJONOWANIA
Technetium SEO/SEM - Pozycjonowanie Stron WWW
Czym jest pozycjonowanie?

Czym jest pozycjonowanie?

{ bezpieczne, skuteczne... }

Pozycjonowanie to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy w Internecie. Obecnie ponad 95% ruchu na stronach www pochodzi z wyszukiwarki Google, pozycja strony w wynikach wyszukiwania dla zapytań związanych z branżą ma kolosalny wpływ na sprzedaż czy znajomość marki.

 

Obecnie trudno wyobrazić sobie firmę, która nie posiada choćby prostej strony www. Dla każdego zapytania wyszukiwarka Google wyświetla tysiące czy nawet miliony wyników, a Internauci odwiedzają najczęściej strony w pierwszej 10-20 wyników i wśród nich zdecydowana większość znajduje to, czego właśnie szuka. Śmiało można więc stwierdzić, że jeśli Twojej strony www nie ma na pierwszej lub drugiej stronie wyników wyszukiwania, większość osób, które mogłyby a nawet chciałyby (bo zapytanie wpisane w wyszukiwarkę jest pewną formą wyrażenia zapotrzebowania) być Twoimi Klientami najzwyczajniej omija Twoją stronę – i jakkolwiek atrakcyjna jest Twoja oferta pozna ją znikomy odsetek potencjalnych Klientów.

 

Pozycjonowanie stron www to wpływanie na wyniki wyszukiwania tak, aby to właśnie Twoja strona wyświetliła się wyżej, niż strony Twojej konkurencji. Nie jest to usługa jednorazowa – pozycjonowanie to ciągły proces, a na kolejność wyników wpływa w każdej chwili ponad 200 czynników, poza tym konkurencja również pozycjonuje swoje strony, więc jakiekolwiek przerwy w działaniu, czy niebezpieczne i nieprofesjonalne podejście do tego odpowiedzialnego zadania może wpłynąć na pogorszenie pozycji.

Wiele osób pyta, jak szybko można osiągnąć czołówkę wyników wyszukiwania i jak długo należy pozycjonować stronę. Wszelkie prognozy czasu potrzebnego na wypozycjonowanie strony mogą być obarczone błędem – zmiany algorytmu wyszukiwarki i działania konkurencji są nie do przewidzenia. Wiemy też, że część stron pozycjonowanych jest bardzo nieodpowiedzialnie, osiągają co prawda wysokie pozycje dość szybko, jednak równie szybko wyciągane są wobec nich negatywne konsekwencje łącznie z wykluczeniem strony z indeksu wyszukiwarki.

 

W Technetium wkładamy maksimum wysiłku aby efekty naszych działań były widoczne jak najszybciej, ale przede wszystkim pozycjonujemy odpowiedzialnie. Nigdy nie decydujemy się na podjęcie kroków, które byłyby ryzykowne dla stron naszych Klientów. Firmowa domena to marka, to rozpoznawalność. Uważamy, że nie warto ryzykować takiej straty w zamian za chwilowe osiągnięcie wyższej pozycji.

 

W ciągu wielu lat naszej działalności wielokrotnie udowodniliśmy, że osiągamy dla naszych Klientów najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania, zwiększamy ilość odwiedzin nawet o kilkaset %. Korzyści z pozycjonowania to nie tylko konkretne korzyści finansowe dla naszych Klientów, ale także lepsza rozpoznawalność ich produktów i usług.

Pozycjonowanie szerokie oraz pozycjonowanie produktów w sklepie internetowym - exceleo.pl. To główne zadania Technetium w procesie pozycjonowania sklepu internetowego. Głównym celem promocji sklepu w wyszukiwarkach internetowy
Dla nasego klienta budowaliśmy w pełni zoptymalizowaną stronę www pod kątem pozycjonowania szerokiego (długi ogon, long tail). Zakres pozycjonowania ma obejmować miasta kilku województw na hasło np. skup samochodów Warszawa, skup samochdów Kraków itp...
Jeden z licznych klientów, którego firma Technetium obsługuje w zakresie prowadzenia kampani google AdWords. Do naszych zadań należy optymalizacja kampanii reklamowej pod kątem uzyskania najlepszego wyniku kliknięć oraz obniżenia kosztów za kliknięcie.
Na zlecenie klienta przygotowaliśmy profesjonalny serwis branży skupu złomu: www.ceny-zlomu.pl. Serwis został zbudowany w oparciu o integrację z systemem CRM, a jego głównym zadaniem jest...
Formularz
zapytania

twój e-mail
frazy/treść wiadomości
wpisz poprawny kod*
Token
masz pytania?