Copywriting

Nie stój w miejscu, zrób krok na przód!
Masz już stronę internetową?
Teraz musisz pomóc swoim potencjalnym klientom w jej odnalezieniu.
Kolejnym krokiem do osiągnięcia sukcesu w internecie jest promocja w wyszukiwarce Google.
Copywriting

Copywriting to nic innego jak pisanie tekstów na stronę. Każda strona www wymaga umieszczenia na niej odpowiednich treści, które pozwolą na dialog z użytkownikiem. Na witrynie nie może zabraknąć opisu samej firmy, jej oferty, zalet produktów, zawartości kategorii, a także innych treści, które wpływają na użyteczność strony www i jej odpowiedni wygląd. Poza tym są one również bardzo ważne dla skutecznej promocji strony w wyszukiwarce.

Dlaczego treści są ważne?

Dlaczego treści są ważne?

Współcześnie użytkownicy sieci zwracają dużą uwagę na wartościowe treści stron www. Związane jest to z dużą konkurencją na rynku. Wybierając usługi konkretnej firmy, chcą uzyskać konkretne informacje na temat jej działalności i doświadczenia, oferty produktów lub usług, korzyści ze współpracy czy dotychczasowych realizacji. Zatem potencjalny klient zatrzymuje się na stronie nie tylko dzięki atrakcyjnej grafice, ale też wysokiej jakości treści. Chce dowiedzieć się jak najwięcej na temat danej firmy i zostać przekonany, że warto skorzystać akurat z jej oferty. Właśnie dlatego teksty na stronie www pełnią bardzo ważną rolę. Przekonują one użytkowników do kontaktu z firmą albo dokonania zakupu w sklepie online. Oryginalne treści budują zaufanie klientów, a także wpływają na świadomość marki. .

 

Copywriting SEO

Copywriting SEO

Nie należy także zapominać, że strony z wartościową treścią zyskują większe zaufanie Google. Dzięki nim witryna ma szansę objąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Copywriting SEO polega na tworzeniu takich treści, które promują stronę w sieci. W tym celu w tekstach umieszczane są frazy kluczowe, dobierane indywidualnie dla każdej witryny. Sprawnie wplecione w treść strony wpływają na jej wysoką pozycję w wyszukiwarce, jednak nie zwracają niepotrzebnie uwagi użytkownika.

Treści na stronie powinny być również systematycznie aktualizowane. Wówczas oferta firmy może być na bieżąco modyfikowana i przedstawiana w bardziej atrakcyjny sposób, a Google na nowe treści patrzy zawsze przychylnym okiem.

Korzyści płynące z
profesjonalnego copywritingu:

W Technetium tworzymy unikatowe treści na strony, które są zrozumiałe dla użytkowników i jasno prezentują informacje. Przekonujemy potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty. Nie stosujemy utartych zwrotów i popularnych has

Chcesz, aby Twoja strona miała oryginalne treści promujące ją w sieci? Wybierz naszą ofertę

Masz pytania?
Skontaktuj się!
Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Patrycja Bilska
300
zrealizowanych projektów
Patrycja Bilska
Kordynator Projektów
wyślij zapytanie
Anna Wiktor
4
nagrody WEBSTAR
Anna Wiktor
Koordynator Projektów
wyślij zapytanie
Mariia Mykoliv
5
minut średni czas reakcji
Mariia Mykoliv
Pomoc Techniczna
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?